Меню
Your Cart

Блог Бергамо Україна RSS Feed

24 Mar Тенденції ринку одягу у 2023 році
0 684
Ринок одягу живе під диктатом великої моди, а це особа дуже мінлива й непостійна. Саме визначення слова трактується як нетривале панування певних смаків у сфері життя та культури. В статті показано основні тенденції світового ринку одягу, тренди в деталях, та які фактори вплинули на його розвиток. Також є спроба розібратися, як індустрія моди зале..
09 Mar Новий сайт Бергамо Україна: швидко, зручно й стильно
admin 1 367
https://bergamo.kiev.ua/Сайти в мережі постійно змінюються й вдосконалюються. В цьому їх особливість і переваги. Новий сайт Бергамо Україна – це приклад послідовного розвитку компанії. Мета оновлення і вдосконалення сайту – зробити його ще більш зручним і комфортним для наших клієнтів, щоб користувачі змогли швидко розібратися з меню, отримати інфо..
16 Sep Що таке органічний текстиль, чим він відрізняється від звичайного та чому коштує дорожче?
0 116
Індустрія моди продовжує невпинно рухатися до більш стійкого виробництва одягу. Пришвидшити цей процес довелося після розгромних документальних фільмів про fast-fashion індустрію. Бренди щороку виробляють величезну кількість одягу, а продавати не встигають, тай переробкою теж не займаються. А якщо додати до цього всього кількість ресурсів, які спож..
16 Sep Рекламний текстиль в кольорах літа 2022
0 49
Події в країні внесли свої корективи в життя українців. На зміну світовим тенденціям прийшли українські реалії. В той час, коли інститут Pantone оголошував свої кольорові тренди 2022 року, він і не здогадувався, що все зміниться і трендові кольори за їх попереднім аналізом, будуть не зовсім вписуватися в реалії, а подекуди, і зовсім вибиватися з ни..
16 Sep Що обрати: термокружку чи термостакан?
seo 0 66
Шалений ритм життя залишає свій слід в нашому житті. Щодня на вулицях великих міст можна зустріти десятки людей з термокружками та термостаканами в руках, тому що це зручно, практично та стильно. З них можна пити каву, чай, холодну воду, лимонади та будь-які інші напої. Такі аксесуари використовують як школярі та студенти, так і працівники великих ..
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.