Меню
Your Cart

Thermalli

Thermalli – інноваційний одяг з підігрівом на основі вуглецевого волокна, «розумна» технологія, реалізована в сучасних моделях стилю кежуал. Чудовий подарунок як любителям активного відпочинку на свіжому повітрі, так і тим, хто просто не хоче мерзнути в прохолодну погоду.

Утеплений одяг з поліестеру може стати захистом від дуже сильного холоду, завдяки плівці з вуглецевих нанотрубок (графена), вбудованої в підкладку. В якості джерела живлення використовується зовнішній акумулятор ємністю від 5000 мАг, (при використанні акумулятора ємністю 10000 мАг можна безперервно користуватися електропідігрівом від 6 до 12 годин). Залежно від погоди і індивідуальних переваг, можна налаштувати інтенсивність електропідігріву — є можливість вибрати один з трьох режимів роботи або скористатися автоматичним. Розумну одяг Thermalli можна прати в пральній машині при температурі до 30°C.

В асортименті компанії Бергамо Україна представлені куртки, жилети, худі на блискавці і спортивний костюм з підігрівом. В наявності на складі і під замовлення.

Обираючи одяг Thermalli як корпоративний подарунок або мерч, можна бути впевненими, що його будуть носити. Адже турбота, тепло і безпека — наші базові потреби, а Thermalli допомагає їх задовольнити.

Модель: 108800(Thermalli) Наявність: 194
темно-синій - 44
чорний - 01
червоний - 02
Утеплена куртка Chamonix з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і шиї. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здій..
4580.44 грн
Модель: 108804(Thermalli) Наявність: 181
Куртка Meribel з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснює..
3878.83 грн
Модель: 408800(Thermalli) Наявність: 115
синій камуфляж - 03
чорний - 01
темно-синій - 44
Жилет La Norma вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і коміра. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснюєтьс..
3539.03 грн
Модель: 108822(Thermalli) Наявність: 1
червоний - 02
рожевий - 12
чорний - 01
бежевий - 13
Жіноча куртка з капюшоном Pila з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрів..
4523.37 грн
Модель: 108802(Thermalli) Наявність: 1
темно-синій - 44
чорний - 01
червоний - 02
Утеплена куртка Cimone з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини, кишень і коміру. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрів..
4876.23 грн
Модель: 408807(Thermalli)
чорний - 01
темно-синій - 44
синій - 03
Жилет Les Menuires з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснюється з..
3152.59 грн
Модель: 408803(Thermalli)
темно-синій - 44
чорний - 01
червоний - 02
Жилет Val Thorens з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснюється за..
3915.75 грн
Модель: 108810(Thermalli)
Чоловіча куртка з капюшоном Tarvisio з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокнаа в області спини, шиї і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку од..
7127.28 грн
Модель: 108821(Thermalli)
сірий - 07
хакі - 04
чорний - 01
синій - 03
Чоловіча куртка з капюшоном Pila з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагр..
4523.37 грн
Модель: 208800(Thermalli)
Спортивний костюм Scanno з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і колін. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту в будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання зд..
7963.55 грн
Модель: 108806(Thermalli)
Куртка унісекс з капюшоном Febbio з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Водонепроникна, вітрозахисна, дихаюча, стійка до проколів, зі світловідбиваючими вставками. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комф..
5290.63 грн
Модель: 108809(Thermalli)
Куртка унісекс з капюшоном Campo з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Наг..
8984.82 грн
Модель: 408805(Thermalli)
чорний - 01
чорний - 02
Жилет Prato з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини, коміра і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту в будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійс..
3906.43 грн
Модель: 108807(Thermalli)
Куртка унісекс з капюшоном Pejo з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагр..
5359.26 грн
Модель: 108808(Thermalli)
чорний - 02
світло-сірий - 77
хакі - 04
чорний - 01
Куртка унісекс з капюшоном Padola з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. На..
4797.15 грн
Модель: 108805(Thermalli)
Чоловіча куртка с капюшоном Forcola з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. ..
5688.25 грн
Модель: 408808(Thermalli)
темно-синій - 44
чорний - 01
Утеплений жилет Zermatt з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і коміра. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання зд..
3975.06 грн
Модель: 108820(Thermalli)
Жіноча куртка з капюшоном Forcola з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в зоні спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрі..
5688.25 грн
Модель: 108803(Thermalli)
синій - 03
сірий - 77
чорний - 01
Куртка унісекс з капюшоном Everest з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду з системою розслабляючого масажу зони шиї. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний..
0.00 грн
Модель: 108815(Thermalli)
чорний - 01
червоний - 02
Куртка Courchevel з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснює..
5139.94 грн
Показано від 1 до 20 з 24 (всього сторінок: 2)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.