Меню
Your Cart

Thermalli

Thermalli – інноваційний одяг з підігрівом на основі вуглецевого волокна, «розумна» технологія, реалізована в сучасних моделях стилю кежуал. Чудовий подарунок як любителям активного відпочинку на свіжому повітрі, так і тим, хто просто не хоче мерзнути в прохолодну погоду.

Утеплений одяг з поліестеру може стати захистом від дуже сильного холоду, завдяки плівці з вуглецевих нанотрубок (графена), вбудованої в підкладку. В якості джерела живлення використовується зовнішній акумулятор ємністю від 5000 мАг, (при використанні акумулятора ємністю 10000 мАг можна безперервно користуватися електропідігрівом від 6 до 12 годин). Залежно від погоди і індивідуальних переваг, можна налаштувати інтенсивність електропідігріву — є можливість вибрати один з трьох режимів роботи або скористатися автоматичним. Розумну одяг Thermalli можна прати в пральній машині при температурі до 30°C.

В асортименті компанії Бергамо Україна представлені куртки, жилети, худі на блискавці і спортивний костюм з підігрівом. В наявності на складі і під замовлення.

Обираючи одяг Thermalli як корпоративний подарунок або мерч, можна бути впевненими, що його будуть носити. Адже турбота, тепло і безпека — наші базові потреби, а Thermalli допомагає їх задовольнити.

Модель: 108800(Thermalli) Наявність: 193
темно-синій - 44
чорний - 01
червоний - 02
Утеплена куртка Chamonix з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і шиї. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здій..
4562.02 грн
Модель: 108804(Thermalli) Наявність: 181
Куртка Meribel з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснює..
3863.23 грн
Модель: 408803(Thermalli) Наявність: 22
темно-синій - 44
чорний - 01
червоний - 02
Жилет Val Thorens з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснюється за..
3900.01 грн
Модель: 408800(Thermalli) Наявність: 3
синій камуфляж - 03
чорний - 01
Жилет La Norma вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і коміра. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснюєтьс..
3524.79 грн
Модель: 408807(Thermalli) Наявність: 1
чорний - 01
темно-синій - 44
синій - 03
Жилет Les Menuires з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснюється з..
3139.92 грн
Модель: 108802(Thermalli) Наявність: 1
темно-синій - 44
чорний - 01
червоний - 02
Утеплена куртка Cimone з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини, кишень і коміру. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрів..
4856.62 грн
Модель: 108822(Thermalli)
червоний - 02
рожевий - 12
чорний - 01
бежевий - 13
Жіноча куртка з капюшоном Pila з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрів..
4505.18 грн
Модель: 108803(Thermalli)
синій - 03
Куртка  з підігрівом Thermalli Everest, колір  - 10880377
Куртка  з підігрівом Thermalli Everest, колір  - 10880301
Куртка унісекс з капюшоном Everest з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду з системою розслабляючого масажу зони шиї. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний..
0.00 грн
Модель: 108815(Thermalli)
чорний - 01
червоний - 02
Куртка Courchevel з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснює..
5119.27 грн
Модель: 108814(Thermalli)
чорний - 01
жовтий - 05
Худі Lavarone з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснюєтьс..
4313.86 грн
Модель: 108812(Thermalli)
Куртка унісекс з капюшоном Gallio з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. На..
5972.61 грн
Модель: 408801(Thermalli)
помаранчевий - 06
сірий - 07
синій - 03
жовтий - 05
Жилет Latemar вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійснюється завдяки ..
3003.21 грн
Модель: 108813(Thermalli)
чорний - 01
синій - 03
Куртка унісекс з капюшоном Val d'lsere з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одяг..
6143.13 грн
Модель: 108821(Thermalli)
синій - 03
сірий - 07
чорний - 01
хакі - 04
Чоловіча куртка з капюшоном Pila з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагр..
4505.18 грн
Модель: 108810(Thermalli)
Чоловіча куртка з капюшоном Tarvisio з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокнаа в області спини, шиї і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку од..
7098.62 грн
Модель: 208800(Thermalli)
Спортивний костюм Scanno з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і колін. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту в будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання зд..
7931.53 грн
Модель: 108806(Thermalli)
Куртка унісекс з капюшоном Febbio з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Водонепроникна, вітрозахисна, дихаюча, стійка до проколів, зі світловідбиваючими вставками. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комф..
5269.36 грн
Модель: 108809(Thermalli)
Куртка унісекс з капюшоном Campo з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Наг..
8948.69 грн
Модель: 408805(Thermalli)
чорний - 02
чорний - 01
Жилет Prato з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини, коміра і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту в будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагрівання здійс..
3890.72 грн
Модель: 108807(Thermalli)
Куртка унісекс з капюшоном Pejo з вбудованим нагрівальним елементом з вуглецевого волокна в області спини і спереду. Працює від зовнішнього акумулятора (в комплект не входить), подарує відчуття тепла і комфорту у будь-яку погоду. Унікальний і інноваційний продукт на європейському ринку одягу. Нагр..
5337.71 грн
Показано від 1 до 20 з 24 (всього сторінок: 2)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.