Меню
Your Cart

TheGeneral

Бренд TheGeneral представляє якісні товари для загального користування. Кожна лінійка розроблена з урахуванням потреб і бажань споживача. Вироби бренду мають оригінальний дизайн та сучасну упаковку. Девіз торгової марки TheGeneral – наші товари зроблять ваше життя кращим. Бренд фокусується на виробництві повербанків, ліхтарів, мультитулів та інших виробів. Продукцію під TheGeneral виготовляють на сучасному заводі в КНР. В Україну поставляються товари, що повністю відповідають задекларованим властивостям.

Під торговою маркою TheGeneral покупці знайдуть тільки сучасні інноваційні вироби. Якщо це ліхтарі, то вони будуть обов'язково світлодіодними – з економним споживанням енергії й довгим терміном служби. Якщо це інструмент – то це компактні й функціональні мультитули, виготовлені з якісної нержавіючої сталі.

Модель: 1800MT(TheGeneral) Наявність: 2
червоний - 02
чорний - 1
графітовий - 11
Мультитул Protool від бренду TheGeneral – це універсальний багатофункціональний інструмент 11 в 1, призначений для широкого використання. Кишенькову модель, яка заміняє цілий набір інструментів, беруть у подорожі, на полювання чи на риболовлю. Для любителів туристичних походів мультитул став майже о..
503.01 грн
Модель: 050(TheGeneral) Наявність: 1
Світлодіодний ручний ліхтар Power S – це сучасний освітлювальний пристрій чорного кольору з алюмінієвим міцним корпусом. Призначений для підсвічування в темряві при відсутності електричного освітлення. Роботу кишенькового ліхтарика забезпечують дві батарейки С типу діжечка (в комплект не входять). П..
864.48 грн
Модель: 1300MT(TheGeneral)
червоний - 02
синій - 03
зелений - 04
графітовий - 11
чорний - 1
Мультитул Solid від бренду TheGeneral призначений для широкого використання. Цей багатофункціональний інструмент, що легко поміщається в кишені, може замінити ящик інструментів. Під одним корпусом зібрані інструменти, які можуть здійснювати 11 різних функцій: плоскогубці, кусачки, два ножі, відкрив..
0.00 грн
Модель: 226512(TheGeneral)
Налобний світлодіодний ліхтарик Gaily чорного кольору призначений для індивідуального використання в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення. Основні переваги освітлювального пристрою – зручна конструкція і якісне світло. Налобний ліхтар має пряжки, за допомогою яких можна відрегулювати по..
533.10 грн
Модель: 1690MT(TheGeneral)
Мультитул 9 в 1 – це багатофункціональний інструмент, що поєднує в собі 9 найважливіших функцій. Мультитул призначений для широкого використання. Його беруть в туристичні подорожі, на полювання та риболовлю. Модель сподобається також велотуристам. Мультитул має сучасний дизайн та ергономічну форму...
591.43 грн
Модель: 1689MT(TheGeneral)
Мультитул 9 в 1 призначений для широкого використання. Цей компактний багатофункціональний інструмент зручно брати з собою в туристичні походи та подорожі. Модель сподобається велотуристам, мисливцям, любителям порибалити. Під одним корпусом зібраний цілий набір необхідних інструментів. Мультитул ма..
0.00 грн
Модель: 208400(TheGeneral)
Світлодіодний ліхтар Aglow – це компактний освітлювальний пристрій чорного кольору з міцним корпусом. Призначений для використання всередині приміщення та на вулиці. Роботу ліхтарика забезпечує акумуляторна батарея. Пристрій має потужність 10 Вт. Такої потужності пристрою вистачає на досить тривале..
701.77 грн
Модель: 216516(TheGeneral)
Налобний світлодіодний ліхтарик Showy призначений для індивідуального використання в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення. Основні переваги освітлювального пристрою – зручна конструкція і якісне світло. Налобний ліхтар має кілька кнопок якими регулюють освітлення. Вони знаходяться з пра..
377.07 грн
Модель: 1200MT(TheGeneral)
Мультитул Edge від бренду TheGeneral – це універсальний багатофункціональний інструмент, призначений для широкого використання. Кишенькову модель, яка заміняє цілий набір інструментів, беруть у подорожі, на полювання чи на риболовлю. Для любителів туристичних походів мультитул став майже обов’язко..
727.77 грн
Модель: 236502(TheGeneral)
Налобний світлодіодний ліхтарик Will чорного кольору призначений для індивідуального використання в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення. Основні переваги освітлювального пристрою – зручна конструкція і якісне світло. Налобний ліхтар має пряжки, за допомогою яких можна відрегулювати пот..
429.08 грн
Модель: 223102(TheGeneral)
Ручний світлодіодний ліхтар Shine – це компактний освітлювальний пристрій чорного кольору з ремінцем на зап'ясті. Призначений для користування всередині приміщення та на вулиці при відсутності світла. Роботу ліхтарика забезпечує акумуляторна батарея. Пристрій має потужність 10 Вт. Такої потужності ..
740.77 грн
Модель: 007(TheGeneral)
Світлодіодний ручний ліхтар Bond – це компактний освітлювальний пристрій чорного кольору з алюмінієвим міцним корпусом. Модель призначена для підсвічування в темряві. Роботу кишенькового ліхтарика забезпечують дві пальчикові батарейки АА (в комплект не входять). Пристрій має потужність 3 Вт. Світл..
442.09 грн
Модель: 1100MT(TheGeneral)
Мультитул Ergo One від бренду TheGeneral – це універсальний багатофункціональний інструмент 8 в 1, призначений для широкого використання. Кишенькову модель, яка заміняє цілий набір інструментів, беруть у подорожі, на полювання чи на риболовлю. Для любителів туристичних походів мультитул став майже о..
504.50 грн
Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.