Меню
Your Cart

RTP apparrel

RTP Apparel – бренд, що революціонізує процес мокрого/сухого друку DTG, усуваючи весь етап попередньої обробки. RTP Apparel, як виробник текстилю для DTG-друку, прагне спростити повсякденне життя текстильних друкарів. Незважаючи на переваги цифрового друку, ця сфера діяльності все ще має багато обмежень, які блокують комерційну діяльність або сповільнюють продуктивність. Щоб вирішити цю проблему, RTP Apparel розробили унікальну в світі технологію цифрового друку.

Для цього вони надають шаблони футболок, готові для цифрового друку. Попередньо оброблені готові футболки спрощують процес друку, усуваючи етап попередньої обробки, оскільки одяг уже пройшов даний етап на виробництві.

Вибір такого постачальника текстилю для чистого друку DTG, як RTP Apparel — економить дорогоцінний час друкарів, підвищує продуктивність, а також забезпечує високий ступінь гнучкості, оскільки кожну футболку можна одразу друкувати.

Всі футболки бренду виготовлені з органічно вирощеної бавовни, сертифікованої Oeko-Tex Class100. Завдяки футболкам RTP Apparel ваші принти будуть м’якими та приємними на дотик і матимуть максимальну довговічність, гіпоалергенність та екологічність. Всі футболки з етикетками Tear Away.

Модель: 03259(RTP apparrel) Наявність: 245
Чоловіча футболка COSMIC 155 MEN попередньо оброблена з органічної бавовни високої якості для цифрового друку. Короткі рукава. Сучасна посадка. Обробка ферментами для м'якості тканини, що робить її приємною на дотик. Зміцнююча тасьма по коміру. Без етикетки, готове для брендування. Жіноча модель: CO..
444.15 грн
Модель: 03270(RTP apparrel) Наявність: 228
білий - 102
насичений чорний - 309
Чоловіча футболка TEMPO 185 MEN попередньо оброблена з органічної бавовни високої якості для цифрового друку. Короткі рукава. Сучасна посадка. Обробка ферментами для м'якості тканини, що робить її приємною на дотик. Зміцнююча тасьма по коміру. Без етикетки, готове для брендування. Жіноча модель: TE..
359.13 грн
Модель: 03254(RTP apparrel)
сірий меланж - 350
білий - 102
кобальт - 319
Чоловіча футболка TEMPO 145 MEN попередньо оброблена з органічної бавовни для цифрового друку. Короткі рукава. Сучасна посадка. Обробка ферментами для м'якості тканини, що робить її приємною на дотик. Зміцнююча тасьма по коміру. Без етикетки, готове для брендування. Відмінне співвідношення ціни та ..
294.83 грн
Модель: 03258(RTP apparrel)
білий - 102
насичений чорний - 309
Дитяча футболка TEMPO 185 KIDS попередньо оброблена з органічної бавовни високої якості для цифрового друку. Короткі рукава. Сучасна посадка. Обробка ферментами для м'якості тканини, що робить її приємною на дотик. Зміцнююча тасьма по коміру. Без етикетки, готове для брендування. Чоловіча модель: T..
340.09 грн
Модель: 03257(RTP apparrel)
білий - 102
насичений чорний - 309
Жіноча футболка TEMPO 185 WOMEN попередньо оброблена з органічної бавовни високої якості для цифрового друку. Короткі рукава. Сучасна посадка. Обробка ферментами для м'якості тканини, що робить її приємною на дотик. Зміцнююча тасьма по коміру. Без етикетки, готове для брендування. Чоловіча модель: ..
359.13 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.