Меню
Your Cart

Новинки – рекламно-сувенірні товари, що з’явилися в продажу, опт


На сторінці Рекламно-сувенірні новинки компанія «Бергамо Україна» пропонує нові надходження, які щойно зійшли з заводського конвеєра. На сайті з’явилися інноваційна продукція, при виготовленні якої використовували смарттехнології та екологічні матеріали. Ми детально вивчаємо потреби наших клієнтів і світові тенденції, вчасно відповідаємо на всі запити якісним поповненням асортименту.

Сторінка Новинки – рекламно-сувенірна продукція показує товари, що вже є на складі та товари під замовлення.

Перед покупкою клієнти можуть подивитися фото нових надходжень, а за допомогою фільтрів вивчити:

  • категорію товару;
  • матеріал, з якого була виготовлена продукція;
  • колір та розміри виробів;
  • ціни.

Весь товар, який ви бачите на сторінці Новинки, має детальний опис та технічні характеристики.

За допомогою одного кліка можна дізнатися про товар все: призначення, назву бренду, особливості використаних технологій та матеріалів при виготовленні, розміри, вагу тощо. Тут добре видно всі переваги сувенірних виробів, тому робити замовлення легко й приємно.

Перелік нових надходжень – це сторінка для тих клієнтів, хто цікавиться новими товарами в галузі. Саме тут ви зможете знайти нову продукцію для вашого бізнесу. Наші менеджери підкажуть рекомендований тип нанесення для кожної товарної позиції, а в описах вказані розміри принтів для вибраних вами виробів.

Компанія «Бергамо Україна» формує попит, пропонуючи клієнтам найактуальнішу продукцію, що з’являється на ринку. Всі наші новинки – це відстежені найцікавіші тренди. Крок з вашого боку для успішного ведення бізнесу – вчасно запустити їх в роботу.

Модель: 216516(TheGeneral) Наявність: 2696
Налобний світлодіодний ліхтарик Showy призначений для індивідуального використання в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення. Основні переваги освітлювального пристрою – зручна конструкція і якісне світло. Налобний ліхтар має кілька кнопок якими регулюють освітлення. Вони знаходяться з пра..
407.02 грн
Модель: 050(TheGeneral) Наявність: 1699
Світлодіодний ручний ліхтар Power S – це сучасний освітлювальний пристрій чорного кольору з алюмінієвим міцним корпусом. Призначений для підсвічування в темряві при відсутності електричного освітлення. Роботу кишенькового ліхтарика забезпечують дві батарейки С типу діжечка (в комплект не входять). П..
933.13 грн
Модель: 236502(TheGeneral) Наявність: 1697
Налобний світлодіодний ліхтарик Will чорного кольору призначений для індивідуального використання в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення. Основні переваги освітлювального пристрою – зручна конструкція і якісне світло. Налобний ліхтар має пряжки, за допомогою яких можна відрегулювати пот..
463.16 грн
Модель: 223102(TheGeneral) Наявність: 1695
Ручний світлодіодний ліхтар Shine – це компактний освітлювальний пристрій чорного кольору з ремінцем на зап'ясті. Призначений для користування всередині приміщення та на вулиці при відсутності світла. Роботу ліхтарика забезпечує акумуляторна батарея. Пристрій має потужність 10 Вт. Такої потужності ..
799.59 грн
Модель: 226512(TheGeneral) Наявність: 1672
Налобний світлодіодний ліхтарик Gaily чорного кольору призначений для індивідуального використання в темну пору доби або в приміщеннях без освітлення. Основні переваги освітлювального пристрою – зручна конструкція і якісне світло. Налобний ліхтар має пряжки, за допомогою яких можна відрегулювати по..
575.43 грн
Модель: 208400(TheGeneral) Наявність: 1645
Світлодіодний ліхтар Aglow – це компактний освітлювальний пристрій чорного кольору з міцним корпусом. Призначений для використання всередині приміщення та на вулиці. Роботу ліхтарика забезпечує акумуляторна батарея. Пристрій має потужність 10 Вт. Такої потужності пристрою вистачає на досить тривале..
757.49 грн
Модель: 007(TheGeneral) Наявність: 1446
Світлодіодний ручний ліхтар Bond – це компактний освітлювальний пристрій чорного кольору з алюмінієвим міцним корпусом. Модель призначена для підсвічування в темряві. Роботу кишенькового ліхтарика забезпечують дві пальчикові батарейки АА (в комплект не входять). Пристрій має потужність 3 Вт. Світл..
477.19 грн
Модель: 60010118(Line Art) Наявність: 823
сірий - 07
чорний - 01
Плоска пляшка для води Bella від бренду Line Art – це оригінальна пласка модель з унікальним дизайном. Пляшка виготовлена з кришталевого тритану преміумкласу, має форму паралелепіпеда з заокругленими кутами. Призначена для використання в спортзалах, на прогулянках, екскурсіях. Об’єм пласкої пляшки ..
978.44 грн
Модель: H6800300(Schwarzwolf) Наявність: 125
Електрична запальничка Schwarzwolf Calbuco обладнана ліхтариком. Виріб призначено для щоденного використання. Поєднання функцій запальнички й ліхтарика може допомогти в екстремальній ситуації. Модель виготовлена зі сплаву цинку та ударостійкого ABS пластику. Запальничка працює на основі електрики – ..
1056.73 грн
Модель: F010750(Schwarzwolf) Наявність: 89
чорний - 01
сірий - 06
синій - 02
Складана автоматична парасоля Schwarzwolf CRUX не боїться негоди з сильними поривами вітру, бо має оригінальну вітрозахисну конструкцію. Парасоля обладнана автоматичною системою відкривання/закривання. Її зручно відкривати однією рукою, потрібно лише натиснути на кнопку на ручці. Модель має металеву..
696.78 грн
Модель: 11-01049(KAMBUKKA) Наявність: 89
Термокружка Etna Grip має подвійні металеві стінки з вакуумом всередині. Саме це дозволяє тримати температуру напоїв гарячими протягом 9 годин, холодним – 18 годин! Термокружка виготовлена з нержавіючої сталі, оснащена силіконовою накладкою. Об’єм термокухля – 500 мл. Термокружка має зручну кришку з..
1768.41 грн
Модель: 11-01050(KAMBUKKA) Наявність: 87
Термокружка Etna Grip має подвійні металеві стінки з вакуумом всередині. Саме це дозволяє тримати температуру напоїв гарячими протягом 9 годин, холодним – 18 годин. Термокружка виготовлена з нержавіючої сталі, оснащена силіконовою накладкою. Об’єм термокухля – 500 мл. Термокружка має зручну кришку з..
1768.41 грн
Модель: F5106000(Schwarzwolf) Наявність: 60
Термокружка Schwarzwolf Adrasan виготовлена з нержавіючої сталі. Призначена для чаю та кави. Підійде для щоденного використання на роботі, під час прогулянок, подорожей та переїздів. Корпус термокружки має подвійні стінки. Це забезпечує теплоізоляцію посуду. Напій у кухлі зберігатиме задану температ..
960.86 грн
Модель: F4912600(Schwarzwolf) Наявність: 59
Спортивна пляшка з трубочкою Schwarzwolf Seyhan виготовлена з тритану. Для зручного перенесення обладнана чорним ремінцем. Пляшка підійде для тих, хто веде здоровий спосіб життя і постійно підтримує водний баланс організму. Тритан – інноваційний нешкідливий матеріал, з якого виготовляють харчовий по..
1048.60 грн
Модель: F5106100(Schwarzwolf) Наявність: 48
Термокружка Schwarzwolf Aransol виготовлена з нержавіючої сталі та пластику. Призначена для чаю та кави. Підійде для щоденного використання на роботі, під час прогулянок, подорожей та переїздів. Корпус термокружки має подвійні стінки. Це забезпечує теплоізоляцію посуду. Напій у кухлі зберігатиме зад..
936.04 грн
Модель: F240590(Schwarzwolf) Наявність: 27
Мінімультитул Schwarzwolf Poni new – це універсальний багатофункціональний інструмент 13 в 1, що має маленькі габарити. Довжина моделі в складеному стані – 6,8 см. Вага – 130 г. В розкладеному вигляді мінімультитул має вигляд кусачок з двома ручками, в які інтегровано багато інструментів: викрутки, ..
667.25 грн
Модель: 11-01051(KAMBUKKA) Наявність: 23
Термокружка Etna має подвійні вакуумні стінки. Така конструкція дозволяє тримати температуру напоїв гарячими протягом 5 годин, холодним – 11 годин. Термокружка виготовлена з нержавіючої сталі, має стійке прогумоване дно, яке не дряпає поверхню. Об’єм термокухля – 300 мл. Термокружка має зручну кришк..
1547.06 грн
Модель: 11-03038(KAMBUKKA) Наявність: 23
Термопляшка Elton Insulated виготовлена з нержавіючої сталі, яка не містить шкідливого бісфенолу-А. Має подвійні вакуумні стінки. Вакуумна система перешкоджає утворенню конденсату. Зберігає напої холодними протягом 21 години. Об’єм термопляшки – 600 мл. Виріб має сучасну інноваційну кришку з техноло..
1635.68 грн
Модель: 11-03037(KAMBUKKA) Наявність: 22
Термопляшка для води Reno Insulated виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі з подвійними стінками. Не містить BPA. В пляшці напої зберігаються гарячими до 8 годин, холодними – до 20 годин. Об’єм пляшки – 1000 мл. Подвійна кришка Twist ідеально підходить для пиття на ходу і гарантує 100% герме..
1989.76 грн
Модель: F190450(Schwarzwolf) Наявність: 21
чорний - 01
сріблястий - 97
Складний ніж Schwarzwolf Gediz з металевою ручкою – практична модель, призначена для універсального використання. Ніж легко поміститься в кишені, його розмір в складеному вигляді – 9,5 см. Для виготовлення виробу використали якісну нержавіючу сталь CR13. Ніж зручно й безпечно відкривається. Розмір..
291.90 грн
Показано від 1 до 20 з 60 (всього сторінок: 3)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.