Меню
Your Cart

K-UP

Європейський бренд головних уборів та аксесуарів. K-up пропонує кепки, орієнтовані на корпоративні комунікації, спорт та моду. Кепки K-up доступні в різних стилях, кольорах та тканинах, тому кожен знайде щось для себе.

Модель: KP011(K-UP) Наявність: 430
чорний - 312
білий - 6
синій/світло-сірий - 12
чорний/білий - 935
сірий/світло-сірий - 7
темно-синій/білий - 14
Кепка ORLANDO – це універсальна бейсболка чорного кольору з білою контрастною вставкою і вигнутим козирком. Головний убір має шість клинів з переднім швом. Симетричні панелі забезпечують моделі гарну посадку. Кепка має 6 люверсів, оздоблених вишивкою, колір ниток збігається з основним відтінком вир..
175.12 грн
Модель: KP185(K-UP)
чорний/білий - 3/6
чорний - 3
темно-синій - 14
білий/темно-синій - 6
яскраво-синій/білий - 4
сірий/світло-сірий - 7
темно-зелений/бежевий - 15
чорний/червоний - 3/5
Кепка SANDWICH – це універсальна бейсболка чорного кольору з червоною контрастною вставкою і вигнутим козирком. Головний убір має шість клинів з переднім швом. Симетричні панелі забезпечують моделі гарну посадку. Кепка має 6 люверсів, оздоблених вишивкою, колір ниток збігається з основним відтінком..
147.63 грн
Модель: KP162(K-UP)
темно-синій - 14
темно-зелений - 15
чорний - 3
яскраво-синій - 4
Кепка темно-синього кольору Heavy cotton – це універсальний головний убір з козирком, що захищає від сонячних променів. Кепка має 5 панелей-клинів, які забезпечують гарну посадку. Передня панель – широка, бічні – паралельні, задні – на застібці. Зверху модель прикрашає ґудзик, обшитий тканиною в тон..
153.13 грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.