Меню
Your Cart

K-UP

Європейський бренд головних уборів та аксесуарів. K-up пропонує кепки, орієнтовані на корпоративні комунікації, спорт та моду. Кепки K-up доступні в різних стилях, кольорах та тканинах, тому кожен знайде щось для себе.

Модель: KP011(K-UP) Наявність: 980
чорний - 312
темно-синій/білий - 14
чорний/білий - 935
синій/світло-сірий - 12
білий - 6
сірий/світло-сірий - 7
Кепка ORLANDO – це універсальна бейсболка чорного кольору з білою контрастною вставкою і вигнутим козирком. Головний убір має шість клинів з переднім швом. Симетричні панелі забезпечують моделі гарну посадку. Кепка має 6 люверсів, оздоблених вишивкою, колір ниток збігається з основним відтінком вир..
172.43 грн
Модель: KP185(K-UP) Наявність: 358
чорний - 3
чорний/білий - 3/6
яскраво-синій/білий - 4
темно-синій - 14
сірий/світло-сірий - 7
білий/темно-синій - 6
темно-зелений/бежевий - 15
чорний/червоний - 3/5
Кепка SANDWICH – це універсальна бейсболка сірого кольору зі світло-сірою контрастною вставкою і вигнутим козирком. Головний убір має шість клинів з переднім швом. Симетричні панелі забезпечують моделі гарну посадку. Кепка має 6 люверсів, оздоблених вишивкою, колір ниток збігається з основним відті..
145.36 грн
Модель: KP162(K-UP)
темно-зелений - 15
темно-синій - 14
яскраво-синій - 4
чорний - 3
Кепка темно-зеленого кольору Heavy cotton – це універсальний головний убір з козирком, що захищає від сонячних променів. Кепка має 5 панелей-клинів, які забезпечують гарну посадку. Передня панель – широка, бічні – паралельні, задні – на застібці. Зверху модель прикрашає ґудзик, обшитий тканиною в то..
150.77 грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.