Меню
Your Cart

Умови договору

Будь ласка, уважно прочитайте цю угоду перед тим, як скористатися послугами Інтернет-магазину www.bergamo.ua

Цей текст є Угодою між інтернет-магазином Бергамо Україна на території України, що йменується надалі «Інтернет-магазин» та користувачем послуг інтернет-магазину Бергамо Україна, що йменується надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину www.bergamo.ua, надалі «Інтернет-магазин» або «Сайт».


1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.

1.2. Інформація, розміщена на Сайті Інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якої закріплений ст. 633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). Акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.

1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою, шляхом проставлення позначки у графі «З умовами Угоди згоден» під час оформлення замовлення.

1.4. Зробити покупку в Інтернет-магазині одягу може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти та оплатити товар на території України. 

1.5. Товар оплачується лише у гривнях при доставці товару або безготівковим банківським переказом на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.


2. Інформація про товари

2.1. Товар представлений в каталозі через фотозразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Кожен фотозразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною та описом товару.

2.3 На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний надати (телефоном або за допомогою електронної пошти) іншу наявну інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.

2.4. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку.

2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер Інтернет-магазину при першій можливості інформує про це Покупця (телефоном або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

2.6. Товари, що реалізуються Інтернет-магазином, відображаються на Сайті із зазначенням відомостей про основні споживчі властивості товару, спосіб його застосування і місце знаходження продавця у відповідних розділах.


3. Порядок придбання товарів в інтернет-магазині Бергамо Україна

3.1. Замовлення приймаються через інтернет-магазин та офіційні сторінки в соціальних мережах.

3.2. Покупець інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину, що є у наявності. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: телефоном, електронною поштою або оформлене самостійно на Сайті. Подробиці оформлення замовлення через Сайт можна уточнити у менеджера Інтернет-магазину.

3.3. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов'язаний поінформувати Покупця (телефоном або через електронну пошту).

3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

3.5. Покупець має право відмовитись від замовлення в будь-який час до моменту його відправлення Покупцю, поставивши до відома Інтернет-магазин телефоном або через електронну пошту.

3.6. Ціна на кожну позицію Товару вказана на сайті інтернет-магазину.

3.7. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару.

3.8. У разі зміни ціни на замовлений Товар Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни Товару.

3.9. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

3.10. Зміна Продавцем ціни на сплачений Покупцем Товар не допускається.

3.11. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті інтернет-магазину або повідомляє Покупця при оформленні замовлення Менеджером.

3.12. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту вступу грошових коштів Продавцеві.


4. Доставка та передача товару Покупцеві

4.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється службами доставки, вказаних в розділі «Оплата і доставка» на території України.

4.2 Відправка замовленого товару на всій території України здійснюється протягом 1-2-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Неділі та офіційно визнані свята в Україні не входять в число робочих днів.

4.3. Разом з замовленням Покупця надаються наступні документи: товарний чек в друкованому вигляді або заповнений вручну. Даний документ може бути відправлений Покупцеві на електронну пошту.

4.4. Покупець зобов'язаний у присутності співробітника Інтернет-магазину або кур'єра (представника компанії-перевізника) здійснити приймання замовленого товару й перевірити кількість, якість, асортимент та комплектність товару.

4.5. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.

4.6. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки Покупцем оплачуються витрати Інтернет-магазину за доставку замовлення.

4.6. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати Інтернет-магазину, пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.


5. Оплата замовлення

5.1. Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом передачі готівки співробітникам служби кур'єрської доставки.

5.2 Замовлення, зроблене в Інтернет-магазині, може бути оплачене Покупцем за допомогою сервісів, запропонованих компанією-перевізником Нова Пошта.

5.3. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком має бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину за допомогою сервісу, пропонованого Інтернет-магазином, протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.

5.4. При не надходженні грошових коштів, Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.


6. Порядок повернення товару належної якості

6.1. Покупець має право відмовитися від поставленого товару в момент отримання замовлення при доставці кур'єром. 

6.2. Повернення товару в Інтернет-магазин можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальну фабричну упаковку, ярлики і є товарний чек.

6.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться коштом Покупця в офіс продавця (або в офіс компанії-перевізника, за погодженням з менеджером Інтернет-магазину) у робочі дні з 10-00 до 18-00. 

6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає Покупцю сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару з вирахуванням компенсації витрат магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцю. Форма повернення грошових коштів безпосередньо залежить від форми оплати товару Покупцем.


7. Порядок повернення товару, придбаного через інтернет-магазин, при виявленні прихованого браку

7.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться коштом Покупця в офіс продавця в Києві (або в офіс компанії-перевізника, за погодженням з менеджером Інтернет-магазину) у робочі дні з 10-00 до 18-00. 

7.2. Претензії щодо товару розглядаються протягом 14 днів, що гарантовано Законом України «Про захист прав споживачів» або протягом гарантійного терміну (при наявності такого). 


8. Інше

8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати й скорочувати товарні пропозиції на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів за власним розсудом.

8.2. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, в якому вона опублікована на Сайті, повинна застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.