Компанія Бергамо Україна – відомий імпортер рекламно-сувенірної продукції та промоодягу. Наша діяльність – це бізнес з європейським стилем роботи й чіткою організацією праці. Ексклюзивне співробітництво з найкращими світовими виробниками текстилю й сувенірної продукції та 17-річний досвід роботи дозволяють успішно реалізовувати задачі наших клієнтів. Асортимент продукції Бергамо Україна – понад 60 000 найменувань товару та більше, ніж 20 європейських брендів.
Стати клієнтами Бергамо Україна можуть:
• рекламні агенції
• компанії з потужностями для нанесення логотипів та брендування типографії
• інтернет-магазини
• рекламно-сувенірні компанії
• виробництва з пошиву спецодягу
• та інші компанії, що займаються оптовим продажем сувенірів та текстилю
Переваги європейських текстильних брендів у сегменті В2В
Продукція європейських текстильних брендів характеризується якістю, безпечним використанням одягу й повною відповідністю стандартам. Це не просто констатація фактів, за кожним словом стоїть репутаційна складова бренду, яка напрацьована десятиліттями діяльності.
Поспішайте творити добро
Благодійність – це одна з людських якостей, яка підтримує віру в те, що цей світ існує недаремно. Безкорисливо поділитися з ближнім може далеко не кожний, тому ми так цінуємо людей з великим серцем. Вони не тільки допомагають виживати в ці суворі часи, а ще й не позбутися свого філантропічного потенціалу.
Міжнародні екологічні стандарти: важливо й на часі
Екологічні проблеми на планеті з розвитком технологій, на жаль, не зменшуються, а поглиблюються. Останні десятиліття ми бачимо потужне спрямування суспільства на розв'язання питань про вуглецеві викиди в атмосферу, зменшення кількості шкідливих виробництв, перероблення сміття і т.д.
Компанія «Бергамо Україна» з 2006 року є лідером рекламно-сувенірного ринку України. За цей час ми здобули репутацію надійного та відповідального постачальника промотоварів.
Співпраця з вами — однин з найважливіших векторів розвитку компанії. Ми зацікавлені в довгостроковому та взаємовигідному партнерстві й готові запропонувати вам найкращі умови.
Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товару залишилося 15.
Також Ви можете зателефонувати нам по телефону 044 492 60 03, і наші спеціалісти із задоволенням проконсультують і підберуть для Вас оптимальний варіант.
Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості придбаного товару, а ми завжди будемо раді бачити Вас знову.
Завжди Ваш "Бергамо Україна - рекламно-сувенірна продукція та промо-одяг", м. Київ, вул. Тетянинська (Леваневського) 9, [email protected]
Футболка поло SOL’S WINTER II. Модель унісекс. Три гудзики тон в тон, прямий низ виробу з бічними розрізами, виріб викроєн з трикотажного полотна.
Запасний ґудзик на внутрішньому боковому рядку виробу. Комір і манжети рукавів пов'язані резинкою, зміцнююча тасьма по коміру, посилена планка на ґудзи..
Футболка поло жіноча SOL’S People. Висока якість і жіночність. Зміцнююча тасьма по коміру, комір і манжети оброблені плоским рібом (резинка 1 * 1) з додаванням еластану. Планка з 4 перламутровими ґудзиками в тон, низ виробу прямий з бічними розрізами для кращої посадки по фігурі. Облягаюча модель.
..
Стьобаний водовідштовхувальний і вітрозахисний жилет унісекс SOL'S Warm.
Комір на простьобаній підкладці контрастного темно-сірого кольору. Нейлонова блискавка SBS в тон виробу з ухватками з тканини темно-сірого кольору. Дві бічні кишені з клапаном на липучці в тон виробу. Жилет з утеплювачем з по..
Легка вітрівка унісекс Skate на підкладці з сітчастої тканини – це сучасна модель з водовідштовхувальним та вітронепроникним покриттям.
Вітрівка має капюшон, який регулюється куліскою зі стоперами. Манжети на широкій гумці, вони щільно прилягають до руки.
Основна застібка – блискавка контрастного ко..
Чоловічий пуловер Glory men з v-подібним вирізом. Приталенний крій. Ребристі манжети і нижній край 1x1 з еластановою ниткою для ідеальної посадки.
Модель сертифікована: OEKO TEX – Standard 100; PETA Approved Vegan
Аналогічні моделі:
Жіноча модель: Glory women - (арт. 01711)
Щільність: 275 г/м²
Мате..
Куртка FINCH – це стильна фліска унісекс на блискавці.
Об’ємний фліс теплий та приємний на дотик. Основна застібка – пластикова блискавка з металевим бігунком в тон моделі.
Бічні кишені застібаються за допомогою пластикових блискавок, колір яких збігається з кольором куртки. Манжети та нижня части..
Жіночий худі з капюшоном з футера (french terry) NICHOLAS WOMEN. Карман кенгуру. Капюшон зі стягуючим шнуром. Манжети і низ виробу в резинку 2х2. Нашите півколо з внутрішньої сторони вирізу. Зміцнююча тасьма по внутрішній стороні ворота. Люверси і наконечники в тон виробу.
Матеріал: 85% гребінна ба..
Чоловічий худі з капюшоном з футера (french terry) NICHOLAS MEN. Карман кенгуру. Капюшон зі стягуючим шнуром. Манжети і низ виробу в резинку 2х2. Нашите півколо з внутрішньої сторони вирізу. Зміцнююча тасьма по внутрішній стороні ворота. Люверси і наконечники в тон виробу.
Матеріал: 85% гребінна ба..
Толстовка жіноча на блискавці з капюшоном, рукавами і еластичним шнурком на капюшоні. Візерунки на матеріалі вироба, рукавах і контрастна підкладка всередині капюшона. 80% бавовна, 20% поліестер. 400 г / м2. Машинне прання: 40 градусів...
Сучасний розтягнутий клубний блейзер виготовлений із дуже м’якими плечами, приталеною талією та напівподкладеним інтер’єром у формі метелика. Має великий лацкан з виїмкою, накладні бічні кишені, прорізну нагрудну кишеню та подвійні вентиляційні отвори на спині. Тканинна конструкція має досить грубий..
Поло Pegase унісекс – це практична футболка з коміром та короткими рукавами. Ідеальна під брендування.
Поло має посилену планку з 2 ґудзиками в тон виробу. Комір і краї рукавів ребристі – оброблені рібаною. Модель досить міцна, відрізняється посиленими бічними розрізами.
Зручний крій забезпечує ко..
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.