Компанія Бергамо Україна – відомий імпортер рекламно-сувенірної продукції та промоодягу. Наша діяльність – це бізнес з європейським стилем роботи й чіткою організацією праці. Ексклюзивне співробітництво з найкращими світовими виробниками текстилю й сувенірної продукції та 17-річний досвід роботи дозволяють успішно реалізовувати задачі наших клієнтів. Асортимент продукції Бергамо Україна – понад 60 000 найменувань товару та більше, ніж 20 європейських брендів.
Стати клієнтами Бергамо Україна можуть:
• рекламні агенції
• компанії з потужностями для нанесення логотипів та брендування типографії
• інтернет-магазини
• рекламно-сувенірні компанії
• виробництва з пошиву спецодягу
• та інші компанії, що займаються оптовим продажем сувенірів та текстилю
Рюкзак-мішок на шнурках Soft Me SportBagGo — легкий, зручний і міцний варіант для тренувань, подорожей, заходів або щоденного використання.
Виготовлен..
Рюкзак-мішок на шнурках Soft Me SportBagGo — легкий, зручний і міцний варіант для тренувань, подорожей, заходів або щоденного використання.
Виготовлен..
Рюкзак-мішок на шнурках Soft Me SportBagGo — легкий, зручний і міцний варіант для тренувань, подорожей, заходів або щоденного використання.
Виготовлен..
Рюкзак-мішок на шнурках Soft Me SportBagGo — легкий, зручний і міцний варіант для тренувань, подорожей, заходів або щоденного використання.
Виготовлен..
Переваги європейських текстильних брендів у сегменті В2В
Продукція європейських текстильних брендів характеризується якістю, безпечним використанням одягу й повною відповідністю стандартам. Це не просто констатація фактів, за кожним словом стоїть репутаційна складова бренду, яка напрацьована десятиліттями діяльності.
Поспішайте творити добро
Благодійність – це одна з людських якостей, яка підтримує віру в те, що цей світ існує недаремно. Безкорисливо поділитися з ближнім може далеко не кожний, тому ми так цінуємо людей з великим серцем. Вони не тільки допомагають виживати в ці суворі часи, а ще й не позбутися свого філантропічного потенціалу.
Міжнародні екологічні стандарти: важливо й на часі
Екологічні проблеми на планеті з розвитком технологій, на жаль, не зменшуються, а поглиблюються. Останні десятиліття ми бачимо потужне спрямування суспільства на розв'язання питань про вуглецеві викиди в атмосферу, зменшення кількості шкідливих виробництв, перероблення сміття і т.д.
Компанія «Бергамо Україна» з 2006 року є лідером рекламно-сувенірного ринку України. За цей час ми здобули репутацію надійного та відповідального постачальника промотоварів.
Співпраця з вами — однин з найважливіших векторів розвитку компанії. Ми зацікавлені в довгостроковому та взаємовигідному партнерстві й готові запропонувати вам найкращі умови.
На даний момент у нас є товар в категорії Сорочки.
Сорочки
щільність 120 г/м², 135 г/м²
розмір m, 4xl
Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товару залишилося 28.
Також Ви можете зателефонувати нам по телефону 044 492 60 03, і наші спеціалісти із задоволенням проконсультують і підберуть для Вас оптимальний варіант.
Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості придбаного товару, а ми завжди будемо раді бачити Вас знову.
Завжди Ваш "Бергамо Україна - рекламно-сувенірна продукція та промо-одяг", м. Київ, вул. Тетянинська (Леваневського) 9, [email protected]
Сорочка чоловіча «Оксфорд» з коротким рукавом SOL'S BRISBANE. Нагрудна кишеня, зліва на спинці 2 симетричні складки, комір на 2 гудзики. Планка з сімома гудзиками тон в тон. Матеріал: 70% бавовна 30% поліестер; щільність: кольорова сорочка 135 г / м2, біла 130 г / м2, фарбована нитка. Варіант для жі..
Сорочка жіноча SOL'S Blake women з тканини стретч з довгим рукавом. Приталена модель. Низ закруглений.
Невеликий витончений комір з 1 гудзиком на стійці. Квадратні манжети на 1 гудзику тон в тон і розріз "капуцин".
Подвійна планка з 8 гудзиками в колір виробу. 2 виточки на спині і 2 спереду. 2 запас..
Сорочка чоловіча SOL'S Blake men з тканини стретч з довгим рукавом. Slim Fit. Завужений крій. Сучасний класичний комір.
Манжети на 2 гудзиках і розріз рукава "капуцин". Планка з 8 гудзиками в колір виробу. 2 виточки на рівні пояса на спині.
Не вимагає особливого догляду завдяки спеціальній обробці д..
Лляна сорочка ідеальна для літа. Тропічні кольори, святкова нотка, характерна, зморшкувата структура, невимушений стиль. Це особливості нашої нової, повітряної моделі сорочки J. Harvest & Frost. Єдина сорочка, яка виглядає найкраще, коли вона зім’ята.
Ця модель як вино, чим старше, тим краще, тож го..
Лляна сорочка ідеальна для літа. Тропічні кольори, святкова нотка, характерна, зморшкувата структура, невимушений стиль. Це особливості нашої нової, повітряної моделі сорочки J. Harvest & Frost. Єдина сорочка, яка виглядає найкраще, коли вона зім’ята.
Ця модель як вино, чим старше, тим краще, тож го..
Жіноча сорочка SHIRT RED BOW 20 LADIES . Сорочка виконана з приємного на дотик матеріалу з щільним переплетінням. Вона має складку на спині, посилений комір і планку з гудзиками і чохол в комплекті.
Лінія RED BOW. Велика свобода рухів. Проклеєні основні шви (протистоять деформації при пранні). Комі..
Жіноча сорочка Yellow Bow 55 woman з мікровізерунком із жакардового плетіння – це функціональна модель, виготовлена з тканини з комбінованим складом.
Сорочка має комір на потайних ґудзиках, круглі манжети й міцні шви. Приталений крій забезпечує моделі ідеальну посадку.
Основна застібка – ґудзики, п..
Чоловіча сорочка з коротким рукавом SOL’S BRISBANE FIT. Напівприлеглий крій. Короткий рукав. Комір на ґудзиках. Планка з 7 гудзиками в колір виробу. Нагрудна кишеня зліва. Тканина «Оксфорд» (змішана пряжа з двох ниток) робить одяг приємним на дотик і виключно зносостійким. Матеріал: 70% бавовна, 30%..
Сорочка чоловіча YELLOW BOW 51 REGULAR FIT з контурною спиною.
Краще розташування матеріалу на плечах; проклеєні шви (менше зминання та деформації при пранні)
Відкладний комір; довгий рукав з одним ґудзиком та місцем для запонок; закруглений нижній край.
Прання: 40 С°
Матеріал: 40% поліестер 60% бав..
Жіноча сорочка з довгими рукавами Summerland Linen women виготовлена з чистого льону. Це модель класу преміум зі стильним приталеним кроєм.
Сорочка має елегантний комір. Приталений крій забезпечує ідеальну посадку. Основна застібка – білі ґудзики, прикрашені фірмовим логотипом CB.
На манжетах теж ..
Чоловіча сорочка з довгими рукавами Summerland Linen men виготовлена з чистого льону. Це модель класу преміум зі стильним приталеним кроєм.
Сорочка має елегантний комір. Приталений крій забезпечує ідеальну посадку. Основна застібка – білі ґудзики, прикрашені фірмовим логотипом CB.
Сорочка має нагр..
Сорочки Black Bow - ідеал елегантного повсякденного одягу.
• Чоловічий, приталений крій.
• Щільність тканини 135 г/м2
• True пляма та водонепроникність без будь-якого хімічного просочення; завдяки підтримці нанотехнологій цей ефект не зникає після прання, для збереження цих властивостей під час пран..
Сорочка чоловіча INDIGO BOW 131 SLIM із щільної довговолокнистої бавовни найвищої якості для м'якості та комфорту
• Ніжний, сучасний крій не меніться
• комір «на ґудзиках», що застібається на потайний ґудзик,
• 3 види принтів,
• 100% двошарові довгі бавовняні волокна,
• Заднє профільування для більш..
Сорочка чоловіча INDIGO BOW 131 REGULAR FIT із щільної довговолокнистої бавовни найвищої якості для м'якості та комфорту
• Ніжний, сучасний крій не меніться
• комір «на ґудзиках», що застібається на потайний ґудзик,
• 3 види принтів,
• 100% двошарові довгі бавовняні волокна,
• Заднє профільування дл..
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.