Меню
Your Cart

XD(Xindao)

Xindao — Нідерландський бренд, експерт в галузі створення стильних подарунків та бізнес-сувенірів. Бренд, що поєднав у собі сучасний стиль, високу якість матеріалів та передові технології. Знаменитий рюкзак антизлодій Bobby — розробка провідних дизайнерів бренду.

XD пропонує понад десяток аксесуарів із захистом від кишенькових злодіїв. Всі товари створені з турботою не лише про людей, а й про природу. Основний матеріал виробів — rPET, перероблені пластикові пляшки. Асортимент XD Design — унікальні товари, розроблені у власній дизайн-студії.

Модель: P322.24(Voyager) Наявність: 6
чорний - 1
сріблястий - 2
Заряджайте всі свої мобільні пристрої з максимально можливою швидкістю заряджання. Цей алюмінієвий блок живлення PD потужністю 18 Вт має надшвидкий вихід типу C і вихід QC 3.0 USB A. Додатково є індикатор батареї, який показуює рівень заряду, що залишився. Виріб має літій-полімерний акумулятор ємніс..
2045.02 грн
Модель: 134.017(Bergamo)
Компактний набір викруточних біт і гайкових голівок. У наборі: Ключ-тріскачка: 132 мм Подовжувач: 100 мм Гайкові голівки: 9 шт. Біти: 15 шт. Перехідник: шестигранник X квадрат...
265.31 грн
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.