Про компанію Бергамо Україна

Бергамо Україна TM Bergamo – заснована навесні 2006 року, компанія Бергамо Україна швидко стала одним з ключових гравців промо ринку України.

За більш ніж 10 років кропіткої роботи ми налагодили ексклюзивне співробітництво з провідними світовими виробниками одягу, головних уборів і аксесуарів для промокомпаній і корпоративної культури: Sols (Франція), James Harvest, Printer, Red flag (Швеція), CoFEE (Чехія), Pacsafe (США), Kambukka (Бельгія), Thermalli (Франція).

Уклали контракти з кращими азіатськими виробниками промоційних товарів та сувенірної продукції, які використовуються для ефективної реклами і представлених під власними торговими марками компанії: Bergamo, LineArt, LightHouse.

Втілили ефективну кооперацію і вивели на ринок України популярні європейські бренди рекламно-сувенірної продукції: Macma (Німеччина), Easy gifts (Німеччина), Thinkme (Італія), Schwarzwolf (Чехія), Stefania (Польща), Voyager (Польща).
 
Це дозволило створити найширший асортимент рекламних товарів, що нараховує більше 7500 активних артикулів, підтримуваних в постійній наявності на найбільшому складі промо товарів в Україні.
 
Ключовими групами компанії є:
 • Промотекстіль, кепки, рюкзаки.
 • Термокружки и термоси.
 • Парасолі.
 • Письмове приладдя та блокноти.
 • Мультитули, набори інструментів і ліхтарі.
 • Повербанкі, зарядні станції, акустика і електроніка.

Наші цільові клієнти – рекламні агентства, інтернет-магазини, національні мережі, а також організації, що мають виробничі ресурси для нанесення зображень на промопродукцію.

Філософія компанії базується на принципах Win / Win згідно яких клієнти мають кращі умови співпраці і максимально оперативні сервіси замовлення, складання і доставки товару.

Політика компанії – гарантія відсутності продажів кінцевим клієнтам цільових партнерів, ми не створюємо конкуренцію своїм клієнтам!


10 основних переваг партнерства з нашою компанією:

 1. Найширший асортимент рекламно-сувенірної продукції та промотекстіля в Україні.
 2. Постійна наявність товару на складі.
 3. Кілька цінових сегментів на будь-який гаманець і потреб.
 4. Швидка доставка товару під замовлення з Європи і Азії.
 5. Високий рівень експертної консультації.
 6. Актуальні маркетингові пропозиції і акції для партнерів.
 7. Інформаційна підтримка партнерів, каталоги і Rich контент.
 8. Швидка обробка замовлень.
 9. Своєчасна доставка товару по всій Україні.
 10. Шоу-рум де ви можете провести зустріч зі своїм клієнтом, ознайомивши його зі зразками з наших каталогів.

Основним складом компанії є фахівці високого рівня, зі стажем роботи на промо ринку більше 5 років, ключові співробітники компанії регулярно беруть участь в спеціалізованих заходах і виставках світової рекламної індустрії. Це дозволяє нашій команді завжди бути в тренді, давати експертну консультацію і робити оптимальні комерційні пропозиції для реалізації яскравих ідей і маркетингових рішень.

Цілі компанії:

 • За допомогою актуальної пропозиції зробити бізнес наших партнерів максимально маржинальним, швидким і інноваційним.
 • Вивести наших клієнтів в ТОП компанії проморинка, за рахунок забезпечення кращими асортиментними пропозиціями, комерційними умовами та сервісами.
 • Бути лідером ринку і надійним партнером кожного клієнта, зберігаючи відповідальність, прозорість бізнес-процесів, підтверджуючи репутацію і підтримуючи довгострокові відносини.

Місія компанії – бути постачальником №1 на рекламно-сувенірному ринку України, бути інноваційною та легко адаптуючою під сучасні потреби клієнтів компаній, дотримуючись високих стандартів якості продукції та сервісу.

Компанія «Бергамо Україна» є членом Асоціації Виробників та Імпортерів Рекламних Сувенірів України ( «АВІРСУ»). Даний статус говорить про визнання компанії провідними гравцями ринку як відповідальної, надійної і авторитетної. Об'єднання в Асоціацію дозволяє брати участь в міжнародних галузевих заходах на вищому рівні, в складі почесних українських делегацій, запрошувати міжнародних фахівців, представників відомих брендів та інвесторів на українські галузеві заходи, обмінюватися досвідом і покращувати стан галузі та економіки України.

Завдяки ефективному керівництву, інноваційному асортименту, високій якості товару, швидкому обслуговуванню і прозорим комерційним умовам, компанія «Бергамо Україна» на сьогоднішній день є лідером - поставляючи промотекстіль і рекламно-сувенірну продукцію на рекламний ринок України.

Ми будемо раді співпраці з вашою компанією і гарантуємо високі стандарти якості та обслуговування, а також висловлюємо величезну подяку нашим постійним клієнтам за надану довіру. Саме заради вас ми вдосконалюємо бізнес, роблячи наші відносини ще міцнішими і більш плідними.