Меню
Your Cart

Contigo

Американський бренд термопосуду, створений у 2005 році. Всі вироби відрізняються ергономічною конструкцією, стильним дизайном та високою якістю. Сучасні обтічні форми термокухлів, яскраві та екологічні матеріали, зручні та надійні конструктивні елементи характерні для кожного виробу.

Такі практичні аксесуари обов'язково сподобаються тим, хто веде активний спосіб життя, часто буває у відрядженнях або багато подорожує. Отже, ваш логотип побачать і запам'ятають ще більше людей.

Модель: HTB1000-0355(Bergamo) Наявність: 9
Модель West Loop вакуумну термокружку, створений із застосуванням технології Autoseal. Запатентована технологія Autoseal: натисни на кнопку - пий, відпустили - і не проллється ні краплі. Технологія дозволяє зберігати герметичність ємності між ковтками і забезпечує максимальну зручність в подорожах. ..
1745.15 грн
Модель: 1000-0289(Bergamo) Наявність: 7
Термокружки від Американського бренду Contigo. Модель West Loop вакуумна термокружка, створена із застосуванням технології Autoseal. Запатентована технологія Autoseal: натисни на кнопку - пий, відпустили - і не проллється ні краплі. Технологія дозволяє зберігати герметичність ємності між ковтками і ..
2276.53 грн
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
Ми використовуємо файли cookie, щоб Вам було зручніше використовувати наш сайт. Продовжуючи користуватися цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь на використання нами файлів cookie.